Imprezy

ZORGANIZUJ WYJĄTKOWĄ IMPREZĘ

PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE

Planujesz przyjęcie urodzinowe, chrzciny, spotkanie rodzinne? Okazji do świętowania jest naprawdę wiele.  Z przyjemnością stworzymy perfekcyjne miejsce do celebrowania ważnych chwil w Waszym życiu.

Poznaj naszą ofertę

  Więcej

ŚLUB I WESELE

Otoczony malowniczymi krajobrazami, Versant Hotel&SPA zapewnia niezapomniane doświadczenia podczas najważniejszych chwil życia. Nasze eleganckie wnętrza oraz pokoje są doskonałą oprawą dla wymarzonego ślubu i wesela z klasą. Z nami każdy detal będzie perfekcyjnie dopracowany, by stworzyć wyjątkową atmosferę, którą zapamiętacie na zawsze. 

  Więcej

KOMUNIE

Jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dziecka. Tak wyjątkowy dzień potrzebuje odpowiedniego uczczenia. Hotel Versant & SPA**** oraz Restauracja Provence  to gwarancja odpowiedniego przeżycia tak ważnej uroczystości, czemu sprzyjać będzie smaczne jedzenie, wysokiej jakości obsługa i elegancki wystrój naszych wnętrz.

 

Sprawdź naszą ofertę komunijną

  Więcej

KONFERENCJE

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy specjalną ofertę obejmującą organizację szkoleń orazkonferencji.

Doskonała lokalizacja w Dzierżoniowie, doświadczony personel i wyśmienita kuchnia gwarantują, że każde spotkanie zakończy się sukcesem

  Więcej

Zapraszamy

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Państwo naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z Hotelem.