Imprezy

ZORGANIZUJ WYJĄTKOWE
IMPREZY

KONFERENCJE

ZADBAJ O SWÓJ BIZNES

Z myślą o potrzebach klasy biznesowej postanowiliśmy stworzyć specjalną ofertę łączącą wszystko to, co potrzebne jest do pracy i wypoczynku. Działamy w oparciu o zasadę organizacji wydarzeń firmowych „pod klucz”. Służymy fachową radą, doświadczeniem oraz pomocą na każdym etapie współpracy.

Realizujemy spotkania firmowe, bankiety, konferencje dla polskich i zagranicznych gości, imprezy integracyjne i inne. Gwarantujemy spokój sprzyjający pracy twórczej oraz wypoczynek na najwyższym poziomie w wyjątkowej atmosferze naszego Hotelu.

Zapraszamy

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani Państwo naszą ofertą, bądź macie jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu z Hotelem.

PRZYJĘCIA

Versant Hotel & Spa i Restauracja Provence to wyjątkowe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć okolicznościowych oraz spotkań rodzinnych.

Każde zapytanie traktujemy w sposób indywidualny, słuchamy naszych Gości, co pozwala sądzić, że jesteśmy idealnym miejscem do organizacji wesela Państwa marzeń, przyjęcia urodzinowego, rocznicy, czy po prostu spotkania rodzinnego.

ORGANIZACJA UROCZYSTOŚCI

Parking, miejsce dla autobusu, profesjonalne nagłośnienie sali, znakomite zaplecze gastronomiczne, doskonale klimatyzowana sala restauracji, ogród z grillem – to tylko część zalet, które poprawiają komfort Państwa uroczystości.
Nasze eleganckie wnętrza i profesjonalna obsługa są gwarantem niezapomnianych przeżyć. To dla Państwa satysfakcji staramy się bardziej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z Hotelem. Podczas bezpośredniej wizyty opowiemy o wszystkim na miejscu.